خدا حافظی از دنيای مجازی و دوست داشتنی

يا هو

سلام

من از همه دوستانی که از وبلاگ من بازديد کرده اند معذرت ميخواهم که نتوانستم به قول هايم عمل کنم خيلی دوست داشتم که بتوانم وبلاگم را جايی برای پيدا کردن آنچه که از سراوان ميخواهيد بدانيد مبدل کنم ولی بعلت مشکلاتی که برايم پيش آمد موفق نشدم .

مدتی است که دچار مشکلات زيادی شدم بگونه ای که اصلا وقت نکردم که حتی يک مطلب از تحقيقاتی که در مورد آثار باستانی و تاريخ ادبيات بلوچستان کرده بودم بنويسم . مسافرت های اجباری که برايم پيش آمد که بار مالی سنگينی برايم در بر داشت  از يک طرف و مخارج سنگين کار ساختمانی از طرف ديگر؛ اين مسايل باعث شد که کلی زير بار قرض بروم و برای همين تصميم گرفتم سيستمم را بفروشم . به اميد خدا بعد از رفع مشکلات مالی ام دوباره يک سيستم می خرم وقول می دهم که وبلاگم مرجعی باشد برای تمام دوستداران بلوچستان و علی الخصوص سراوان .

در اين مدت کوتاه دوستان خوبی پيدا کردم که هر کدام برايم گنجی بودند با ارزش .دوستان خوبی مثل آقای بارانزهی نويسنده وبلاگ صبح سراوان که فکری باز وآينده ای  روشن دارند .

از صميم قلب برای اين دوست خوبم و تمام کسانی که ذکر و تسبیح شان بلوچستان است و فکر شان و راهشان بلوچستانی آباد و آزاد است آرزوی موفقيت می کنم . خداوند يارتان باد .

تا برگشتی دوباره با دستان پر خدا حافظ .

 

  

/ 1 نظر / 12 بازدید